21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.27min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubi: Poszukamy zawodników, żeby znów być najlepsi

Zubi: Poszukamy zawodników, żeby znów być najlepsi

 

Wczoraj FC Barcelona pokonało na Vicente Calderón, Atlético Madryt 2:1. Po spotkaniu dla stacji Canal+ wypowiedział się Andoni Zubizarreta.

 

Barcelona mistrzostwo zapewniła sobie przed meczem z Atlético, ponieważ Real zremisował z Espanyolem 1:1. „Dopóki nie zobaczysz szpaleru, nie czujesz tego, że jesteś mistrzem”, stwierdził

 

Oczywiste jest, że mistrzostwo zostało zdobyte dzięki przewadze z pierwszej części sezonu. „Początek sezonu mieliśmy bardzo dobry, wręcz można powiedzieć, że perfekcyjny, zdobyliśmy sporą przewagę punktową, która sprawiła, że grało nam się łatwiej, spowodowało to, że w zespole pojawiło się rozluźnienie. To były dwie zupełnie inne rundy, ale cieszy mnie to, że potrafiliśmy grać z takim samym przekonaniem”, stwierdził Zubi.

 

Jednym z celów, jaki pozostał Barcelonie w tym sezonie jest zdobycie stu punktów. „Nie walczymy o sto punktów. Chcemy zdobyć tyle ile będzie możliwe. Naszym podstawowym celem, było zdobycie ligi i to nam się udało. Wszystko inne było drugorzędne. Jesteśmy zespołem, który pokonał wiele skomplikowanych sytuacji, w tym sezonie i to nas umocniło”, kontynuował Zubi.

 

Na temat przyszłego sezonu Zubizarreta stwierdził. „Jak co roku przeanalizujemy wszystko i zobaczymy, czy coś da się zrobić lepiej. Będziemy szukać zawodników, którzy pomogą nam być jeszcze lepszymi”, zakończył.

 

Źródło: MundoDeportivo.com  

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/zubi-poszukamy-zawodnikow-zeby-znow-byc-najlepsi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.