01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-5godz.-1min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis: Nie mogę grać w Barcelonie tak, jak grałem we Włoszech

Alexis: Nie mogę grać w Barcelonie tak, jak grałem we Włoszech

„9” Barçy powiedział, że nie będzie problemów między Messim i Neymarem. Myśli także, że sprawi to jeszcze lepszą jakość ataku Barçy.

 

Alexis Sánchez podczas konferencji w Santiago, Chile, mówił o swojej przyszłości w FC Barcelonie, Chilijczyk nawiązał także do niedawnego podpisania kontraktu z Neymarem.

 

Chilijski napastnik oddalił pogłoski o ewentualnym odejściu z Barcelony w tym sezonie. „Oni chcieli mieć mnie jeszcze jeden sezon. Jestem szczęśliwy. Wolałem zostać w Barcelonie, choć było wiele klubów, które chciały mnie zatrudnić”, powiedział.

 

Alexis był zadowolony ze swoich ostatnich meczów rozegranych w tym sezonie, ale przyznał, że trudno jest grać w najlepszym klubie na świecie.

 

„Byłem krytykowany, ale założyłem, że nie mogę się cofać. Muszę pokazać się w 100%. Tak jak uczyniłem to w ostatnich meczach”, powiedział. „Trudno, aby zadowolić fanów Barcelony. Jest to zespół, który tworzy niepowtarzalną grę. Tylko gra Barcelony tak wygląda”, powiedział.

 

Napastnik Barçy uważa, że zespół wymaga od niego innych zadań, więc nie może się rozwijać na boisku tak jak miało to miejsce w Udinese. „To, co robiłem we Włoszech nie mogę w Barcelonie. Mam role w rozgrywaniu piłki, muszę uważać, żeby jej nie stracić”, analizuje. „Jestem cudzoziemcem, Chilijczycy nie są wysoko cenieni na rynku światowym. Argentyńczycy i Brazylijczycy są lepiej wyceniani”, powiedział.

 

Alexis wypowiedział się także nowym zakupem Barçy, Neymarem. „Lubię konkurencję. On jest świetnym zawodnikiem i nie będzie miał problemów z dopasowaniem się do zespołu. Byłoby miło, aby tworzyć w trójkę z nim atak (Neymar, Messi i on), mógłbym się cieszyć pełnią życia”, powiedział. „Będziemy tworzyć jeszcze lepszą grę z nim”.

 

Chilijczyk nie uważa, że przybycie Brazylijczyka może spowodować konflikty w szatni przez walkę między Messim i Neymarem. „Tym, co wyróżnia się w Barcelonie jest pokora i koleżeństwo w grupie, nie będzie żadnego problemu”, zakończył.

 

Źródło: Marca.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.