31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.16min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça odpuszcza Thiago

Barça odpuszcza Thiago

Thiago Alcántara cieszy się obecnie z wakacji po sukcesie w Mistrzostwach Europy U-21 gdzie nie tylko odegrał główną rolę w finale, strzelając hat-tricka, ale także został wybrany zawodnikiem turnieju. Barcelona, w tym czasie, oczekuje oficjalnego potwierdzenia czegoś, czego spodziewała się od dłuższego czasu: że Thiago odchodzi.

 

Duma Katalonii nie pokłada wiele nadziei, że młody zawodnik pozostanie. Wszystko wskazuje na to, że odejdzie, poza kilkoma kolegami z drużyny, takimi jak Xavi, Piqué i Cesc, którzy proszą go o cierpliwość. Wydaje się, że zawodnik już podjął decyzje i jest to już tylko kwestia czasu zanim oficjalnie to ogłosi.

 

Thiago ma potwierdzone oferty z Manchesteru United które, jak podaje Daily Mail, jest gotowe zapłacić 6 milionów euro za sezon i podpisać z zawodnikiem 5-cio letni kontrakt. Zawodnik od razu otrzyma status gwiazdy i tyle minut na boisku ile tylko będzie chciał. Fakt, że zawodnik nie podpisał jeszcze kontraktu z angielskim klubem nie jest spowodowany rozważaniem pozostania w Barcelonie, ale nie odrzuceniem drugiej z możliwych ofert ze strony Bayernu Monachium.

 

Barça otrzyma 18 milionów euro za zawodnika, co będzie dobrym wzmocnieniem budżetu klubowego, mającego w perspektywie jeszcze wydatki związane z zakupem innego Thiago, Thiago Silvy.

 

Źródło: Marca.com

mainXX:/2013/06/barca-odpuszcza-thiago/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.