1dn.7godz.4min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Cesc najlepszy przeciwko Haiti

Cesc Fàbregas był wczoraj jedynym graczem FC Barcelony, który rozpoczął spotkanie z Haiti w podstawowej jedenastce. Hiszpania wygrała 2:1, a jedną z bramek zdobył właśnie piłkarz Blaugrany.

Vicente Del Bosque skorzystał wczoraj z czterech spośród dziewięciu zawodników Dumy Katalonii, ale tylko jeden zaczął mecz od pierwszej minuty, a był to właśnie Cesc. Były piłkarz Arsenalu był najlepszym zawodnikiem Barcelony na boisku, grał jako „fałszywa dziewiątka”, zdobył gola na 2:0 i został zmieniony w 58. minucie przez Iniestę.

Najpierw trafienie uzyskał Cazorla po uderzeniu z dystansu, a w 18. minucie gracz Barcelony popisał się ładnym strzałem głową i podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Pozostała trójka ze stolicy Katalonii, która zagrała przeciwko Haiti to: Piqué, Iniesta i Xavi.

Stoper w przerwie zmienił Sergio Ramosa i nie da się ukryć, że nie miał za wiele pracy, ponieważ gracze Haiti niezbyt często gościli pod bramką Casillasa, a później Reiny. Iniesta w 58. minucie zmienił wspomnianego wcześniej Cesca i był to raczej spokojny występ pomocnika Barcelony. Natomiast w 72. minucie na murawie zameldował się Xavi, zmieniając Cazorlę i od razu otrzymał opaskę kapitańską od Iniesty. Również nie miał większego wpływu na wynik. Del Bosque nie skorzystał z usług Valdésa, Alby, Busquetsa, Pedro i Villi.

Źródło: Sport.es

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2013/06/cesc-najlepszy-przeciwko-haiti/