Kluczowy tydzień dla Thiago

Kluczowy tydzień dla Thiago

W tym tygodniu Thiago Alcántara musi się poważnie zastanowić nad swoją przyszłością – przejrzeć wszystkie oferty i w najbliższych dniach ogłosić ostateczną decyzję.

Obecność zawodnika na Mistrzostwach Europy U-21 sprawiła, że wcześniej nie było czasu na zastanawianie się nad takimi sprawami. Czas na podjęcie decyzji powoli się kończy, więc pomocnik będzie musiał zaakceptować którąś z ofert – United, którego wydaje się być najbliżej, albo Bayernu.

Zespół prowadzony przez Davida Moyesa wznawia swoje treningi 13 lipca, a pierwsze spotkanie zagra w Azji. Klub się więc śpieszy, aby zamknąć swoje okienko transferowe, dlatego chcą już teraz poznać odpowiedź Thiago.

 

W przypadku Bayernu Pepa Guardioli sytuacja jest bardziej nagląca – dzisiaj Pep zostanie zaprezentowany jako nowy trener Bawarczyków, a już jutro poprowadzi pierwszy trening.

Oba kluby mają wiele opcji do zaoferowania Thiago w następnym sezonie, chociaż niektóre źródła podają, że Thiago w tym roku nigdzie się nie wybiera.

Decyzja Thiago, jeśli jeszcze nie jest podjęta, to na pewno będzie dojrzała i może być podana do publicznej wiadomości po tym tygodniu. 18 milionów może zaś wpłynąć na politykę transferową Barçy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB