31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.52min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Joana Laporty

Konferencja prasowa Joana Laporty

Joan Laporta potwierdził na konferencji prasowej, że chciałby powrócić na stanowisko prezydenta Barcelony. „Każdego dnia czuję się bardziej podekscytowany i jestem gotowy do powrotu na stanowisko prezydenta.” Następnie rozpoczął ostrą krytykę zarządu Sandro Rosella. „Chciano mnie zniszczyć, ale nie można pokonać kogoś takiego jak ja, kto nadal stoi.”

„Jeśli tak będzie dalej, to klub będzie potrzebował zmian”, dodał były prezydent, który skrytykował postawę zespołu wobec Abidala. „To jest nie do przyjęcia. Kontrakt powinien zostać przedłużony o kolejny sezon. Jego sprawa nie została dobrze rozwiązana i naruszyła wizerunek klubu.”

O Guardioli: Jestem dozgonnie wdzięczny Guardioli. Myślę, że klub nie zrobił wystarczająco dużo, aby spróbować naśladować Pepa.

 

Sponsorzy: Co do Kataru, to jest to kolejne kłamstwo. Ja jestem zwolennikiem Unicefu na koszulkach. A teraz Catar Foundation zamieniło się na Catar Airways.

 

Radykalność: Polityka ta została uzgodniona z przemocą i w rzeczywistości opierała się na świadomym kłamstwie. Dyrektor bezpieczeństwa, z którym spotkałem się w klubie, był w zmowie z Boixos.

 

Kontrakt z Neymarem: W Neymarze najbardziej podoba mi się jego pokora, z jaką przyszedł. Choć wiele osób ma obawy, miejmy nadzieję, że są one niepotrzebne.

 

O Tito: Lepiej by było, żeby trener Barçy nie był tylko biernym obserwatorem polityki sportowej klubu.

 

Sytuacja Valdésa: Szanuję decyzję Valdésa, ale można się zastanawiać, dlaczego zarząd nie zrobił niczego, by zatrzymać w klubie taką ważną postać.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/06/konferencja-prasowa-joana-laporty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.