29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.40min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Laporta: Wybory powinny się odbyć zgodnie z planem

Laporta: Wybory powinny się odbyć zgodnie z planem

Były prezydent FC Barcelony – Joan Laporta podczas rozmowy z „Ràdio 4”, wypowiedział się na temat bieżących spraw klubowych.

 

Być może Laporta w 2016 roku ponownie będzie kandydować na stanowisko prezydenta Barcelony. Jednak jak sam przyznaje, wybory powinny odbyć się zgodnie z planem. „Wybory powinny odbyć się tak, jak jest to zapisane w statusie, chyba że wydarzy się coś wyjątkowego, co sprawi, że klub będzie miał kłopoty”, stwierdził były prezydent Barcelony i dodał. „Myślę, że należy oczekiwać do 2016 roku”.

 

Laporta odniósł się również to słów Agustí Benedito, który niedawno stwierdził, że wybory powinny zostać przyśpieszone, jeżeli klub chcę wybudować nowy stadion. „Benedito wypowiedział się na kilka tematów, które martwią wielu kibiców Barcelony”, dodał Laporta i poprosił zarząd, aby ten wypowiedział się na temat umowy z Katarem.

 

Na koniec wypowiedział się, na temat swojego ewentualnego kandydowania na prezydenta Barcelony. Laporta stwierdził, iż nie podjął jeszcze decyzji i ma na to jeszcze czas.

 

Źródło: Sport.es  

 

mainXX:/2013/06/laporta-wybory-powinny-sie-odbyc-zgodnie-z-planem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.