31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.48min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique nowym trenerem Celty Vigo

Luis Enrique nowym trenerem Celty Vigo

Celta Vigo będzie kolejnym zespołem Primera División, który zmieni trenera przed rozpoczęciem następnego sezonu.

 

Luis Enrique, były trener Barçy B i Romy został nowym szkoleniowcem Celty Vigo. Po tym jak  ogłoszono, że Abel Resino nie będzie dłużej trenerem pierwszego zespołu klub rozpoczął poszukiwania jego następcy i ostatecznie wybór padł na Hiszpana. Klub i trener doszli już do porozumienia, teraz pozostaje wyjaśnić kto dołączy do sztabu szkoleniowego.

 

Celta Vigo ogłosiła w sobotę, że nie osiągnęła porozumienia z Abelem Resino, któremu udało się w tym sezonie utrzymać zespół w najwyższej klasie rozgrywek, a umowa, która obowiązywała do 30 czerwca 2014 roku została rozwiązana.

 

W oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej klubu prezes Carlos Mouriño pisze, że „po osiągnięciu celu w niedawno zakończonym sezonie jest to najlepsze rozwiązanie zarówno  dla trenera jak i klubu ze względu różnice w postrzeganiu filozofii klubu”. W tym samym oświadczeniu Celta wyraziła również swoje „serdeczne podziękowania” Resino za pracę, którą wykonał. Podkreślił również „zaangażowanie” i „wysiłek” byłego trenera podczas jego pobytu na ławce Celty.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/06/luis-enrique-nowym-trenerem-celty-vigo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.