09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.51min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowa Masia ma przynieść 72 miliony z reklam

Nowa Masia ma przynieść 72 miliony z reklam

Barça i MCM Group podpisały umowę na nowe reklamy, które znajdą się w Ciutat Esportiva Joana Gampera.

 

Rozmieszczenie reklam na elewacji nowej Masii FC Barcelony, w Sant Joan Despi, pozwoli na wygenerowanie MCM Group, która jest spółką odpowiedzialną, przychodów 72 milionów euro rocznie, które będą do podziału po połowie pomiędzy katalońskim klubem, a firmą.

 

Potwierdził to dzisiaj na konferencji prasowej prezes MCM Group, biznesmen Antonio Garcia Valdecasas, który dodał, że realizacja projektu nastąpi w ciągu czterech miesięcy.

 

W ceremonii prezentacji nie uczestniczyli przedstawiciele katalońskiego klubu, których nieobecność była spowodowana, zdaniem Garcii Valdecasasa „problemami klubowymi”.

 

Pomimo tego jednak dodał, że projekt został „z zadowoleniem” przyjęty przez prezydenta FC Barcelony, Sandro Rosella, mimo braku przedstawicieli ze strony Barçy, którzy powinni się pojawić na prezentacji.

 

MCM Group zmieniła w minionych latach zmieniła projekt nowej Masii w Sant Joan Despi i zbudowała nowy budynek. Zarząd prezesa Joana Laporty podpisał umowę reklamową o eksploatacji fasady na reklamę LED, jednak po przejęciu rządów przez Sandro Rosella koncepcja się nieco zmieniła.

 

Przynajmniej 12 miesięcy

 

Według projektu opracowanego przez MCM Group, która jest wspierana przez Banco Santantedr i PIMEC – pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw w Katalonii, wszystkie firmy będą mogły otrzymać platformy z abonamentem 120 euro miesięcznie z reklamami na fasadzie centrum szkoleniowego, o łącznym czasie emisji 2 minut miesięcznie, w 15 sekundowych fragmentach.

 

Umowa będzie obowiązywać na minimum 12 miesięcy do maksymalnie 36. W platformie o maksymalnej pojemności do 50 tysięcy firm lub produktów.

 

Wszystkie firmy, których właścicielem są członkowie FC Barcelony mogą dołączyć do platformy MCM-Mas-FCB za pośrednictwem platformy internetowej, na preferencyjnych warunkach, w ciągu czterech miesięcy.

 

W tym okresie też uprzywilejowani są klienci Banku Santander i partnerzy PIMEC, podczas gdy inne firmy mogą dokonywać rezerwacji na listy oczekujące.

 

MCM Group jest firmą katalońską, która otrzymała nagrodę za budowę Hotelu Santos Porta Fira, na którym zastosowano innowacyjne, a jego fasadę zdobi konstrukcja LED, która jest widoczne nawet w świetle dziennym.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.