Oświadczenie kancelarii w sprawie sytuacji Messiego

Oświadczenie kancelarii w sprawie sytuacji Messiego

Kancelaria reprezentująca Leo Messiego wyraziła zdumienie informacjami dotyczącymi skarg co do rozliczeń podatkowych Argentyńczyka, bo do żadnego z prawników nie dotarła taka informacja.

W wydanym wczoraj oświadczeniu Angel Juárez, członek kancelarii Juárez Veciana Abogados, wyraził jasno, że ani żaden z prawników, ani Messi – jego klient w sprawach podatkowych – nie otrzymał żadnego zawiadomienia w sprawie skargi złożonej przez Prokuraturę w Barcelonie zajmującą się przestępstwami gospodarczymi.

„Chcemy wyrazić nasze zdumienie z powodu informacji opublikowanej w mediach, ponieważ ani nasz klient, ani my nie otrzymaliśmy żadnego zawiadomienia z prokuratury w związku z tym, co zostało opublikowane”, możemy czytać w oświadczeniu.

Prawnicy Messiego podkreślili, że „ze zobowiązań podatkowych zawsze wywiązywaliśmy się na czas i nadal będzie tak w przyszłości. Jako jego doradcy prawni i podatkowi, podejmiemy wszystkie dostępne działania prawne przeciwko skardze prokuratury i w pełni wierzymy w sprawiedliwość”.

Źródło: Sport.es

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB