01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-4godz.-19min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oświadczenie kancelarii w sprawie sytuacji Messiego

Oświadczenie kancelarii w sprawie sytuacji Messiego

Kancelaria reprezentująca Leo Messiego wyraziła zdumienie informacjami dotyczącymi skarg co do rozliczeń podatkowych Argentyńczyka, bo do żadnego z prawników nie dotarła taka informacja.

W wydanym wczoraj oświadczeniu Angel Juárez, członek kancelarii Juárez Veciana Abogados, wyraził jasno, że ani żaden z prawników, ani Messi – jego klient w sprawach podatkowych – nie otrzymał żadnego zawiadomienia w sprawie skargi złożonej przez Prokuraturę w Barcelonie zajmującą się przestępstwami gospodarczymi.

„Chcemy wyrazić nasze zdumienie z powodu informacji opublikowanej w mediach, ponieważ ani nasz klient, ani my nie otrzymaliśmy żadnego zawiadomienia z prokuratury w związku z tym, co zostało opublikowane”, możemy czytać w oświadczeniu.

Prawnicy Messiego podkreślili, że „ze zobowiązań podatkowych zawsze wywiązywaliśmy się na czas i nadal będzie tak w przyszłości. Jako jego doradcy prawni i podatkowi, podejmiemy wszystkie dostępne działania prawne przeciwko skardze prokuratury i w pełni wierzymy w sprawiedliwość”.

Źródło: Sport.es

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.