16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.41min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Przedstawiamy środowisko Neymara

Przedstawiamy środowisko Neymara

Sukces „Juninho” opiera się na uporządkowanej strukturze wartości oraz wysokiej pozycji rodziny w tym rankingu.

 

Neymar ma uporządkowany system wartości, w którym rodzina, zdrowie i właściwe wartości są na odpowiednich miejscach. Sukces „Juninho”, jak nazywają go bliscy, jest niezależny od problemów finansowych i nie ma nic wspólnego z finansami żadnego z członków jego rodziny. Cztery lata kariery młodego zawodnika są opisywane jako jedne z najbardziej opłacalnych na świecie, ale pieniądze nie zmienią ani sposobu podejścia do życia Neymara, ani pewnej struktury, nie zapomni też także o swoich korzeniach.

 

Neymar, Nadine, Rafaella i Neymar Junior nadal mieszkają razem i cieszą się rodzinną atmosferą. Zaczęli wspólnie od kiedy urodził się Davi Lucca, który w sierpniu będzie miał 2 latka, owoc niezobowiązującego związku „Ney”. Relacje z matką spadkobiercy, Carliną Dnatas – przyjaciółką Rafaelli i jego rodziną nie są przyjazne. Ale kto skorzystał z tej okazji? Przede wszystkim Davi Lucca, który przez 2 lata jest w centrum uwagi wszystkich oraz oczywiście gwiazda, która ma stabilność i łatwą drogę do osiągnięcia sukcesu.

 

Środowisko Brazylijczyka jest bardzo obszerne. Jednak każdy człowiek ma określone w nim miejsce. Nie ma jednak wątpliwości, że postać ojca jest najważniejsza, to na niej zostało zbudowane środowisko gracza, gdyż łączy ono sprawy zawodowe wraz z emocjonalnymi problemami. Ojciec Neymara jest najważniejszą osobą w jego życiu, a także protoplastą wszystkich osób, które go otaczają, jest także najlepszym doradcą w kwestiach piłki nożnej. Jego matka, Nadine, jest osobą, którą rodzina chciała zawsze chronić, dzięki czemu mogła prowadzić zwykłe życie, na tyle na ile było to możliwe. Dyskretna, kochająca i wierząca (wyznania ewangelickiego) tak jak jej syn i córka Rafaella. Kolejną znaczącą kobietą w życiu zawodnika jest Bruna Marquezine, jego 17-letnia dziewczyna. Te dwa gołąbki sformalizowały sój związek w Brazylii podczas ostatniego karnawału. Do najbliższego okręgu zalicza się także jego czterech najlepszych przyjaciół, Gustavo, Joclécio, Cristiano i Gilhermem, przyjaciele znani od lat, którzy są wierni aż do teraz.

 

W zawodowych strefach to Wagner Ribeiro był główną postacią dotychczas. Agent Neymara od 13 lat, którego wpływy ostatni spadły ponieważ chciał go zabrać do Madrytu. Obecnie jego przyszłość jest jedna niepewna. Inną osobą, która kontroluje wiele aspektów z życia gracza jest Eduardo Musa, jego menedżer. Współpracował dotychczas z ojcem Neymara i ma dobre relacje z samym graczem.

 

Jedną  z kluczowych postaci, które odegrały rolę w transferze zawodnika jest André Cury, przedstawiciel Dumy Katalonii w Brazylii. Jest to przedłużenie ręki Sandro Rosella w Brazylii i oficjalny przedstawiciel sekretariatu technicznego w Ameryce Południowej. Cury zwerbował także drugą osobę, Marquinhosa Malaquíasa, który zaprzyjaźnił się z ojcem zawodnika i teraz są nierozłącznymi przyjaciółmi. Jest on lojalny wobec klubu i wobec Neymara.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/06/przedstawiamy-srodowisko-neymara/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.