31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.42min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reina: To Valdés jest bramkarzem Barçy

Reina: To Valdés jest bramkarzem Barçy

Bramkarz podkreśla, że nie ma kontaktu z katalońskim klubem. Przyznaje jednak, że „to wspaniałe, że taki klub jak Barça rozważa Twoją kandydaturę”. Reina chwalił także Neymara „jest urodzony do bycia gwiazdą”.

 

Pepe Reina przedstawił dziś po południu w Madrycie buty i rękawice, w których będzie występował podczas Pucharu Konfederacji. Przy okazji powiedział o turnieju, którzy Hiszpania chce wygrać oraz swojej przyszłości na Camp Nou i wymianie za Victora Valdésa.

 

Reina wyjaśnił, że „Informacje dotyczące Barçy to plotki, nie fakty. Wciąż pozostały mi trzy lata kontraktu z Liverpoolem, jestem bardzo szczęśliwy i mogę go nawet przedłużyć. O Barçy nie mówimy w tej chwili”. Bramkarz przyznał także, że „Klub jak Barcelona jest wspaniały, każdy gracz by chciał tam zagrać”.

 

W sprawie Victora Valdésa, Reina również wyraził się bardzo jasno. „Powiedział, że nie odnowi w 2014 roku i nie kłamał, wciąż się to powtarza, więc chyba w klubie wiedzą co się dzieję i nie mam nic więcej do powiedzenia”, przyznał jednak, że „Nie sądzę, że dawali mi możliwość, bo Victor miał odejść z klubu”. W tym kontekście Reina przypomniał także swoje początki w bramce Barçy: „Mój czas w Barçy był nieco przedwczesny i zacząłem od mocnego uderzenia, ale było to bogate doświadczenie. W wieku 18 lat tego tak nie cenisz, ale w wieku 30 już tak”, powiedział.

 

Pochwały dla Neymara

 

Pepe Reina uważa za sukces podpisanie kontraktu z Neymarem i nie wahał się stwierdzić, że „jest to zawodnik, który będzie decydował o wielu meczach, urodził się żeby być gwiazdą, życzę mu dobrze i wielu sukcesów. Mam taką nadzieję”. Zapytany czy woli Garetha Bale”a w Realu Madryt czy Neymara, Reina jasno określił: „Neymar jest zdecydowanie bardziej magiczny niż Bale”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2013/06/reina-to-valdes-jest-bramkarzem-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.