Sergio Araujo kończy przygodę z Barçą B

Sergio Araujo kończy przygodę z Barçą B

Zdziwienie w Barçy B – Sergio Araujo przebywa w niej w ramach wypożyczenia i kiedy wszyscy myśleli, że w przyszłym sezonie Argentyńczyk nadal będzie tu grał, rzeczywistość okazała się inna. W tym tygodniu klub skontaktował się z jego reprezentantem i przekazał mu, że nie będzie grał w Barcelonie po wakacjach.

Ta wiadomość zaskoczyła Araujo kiedy ten był już na urlopie w swojej ojczyźnie, a z Barcelony wyjeżdżał spokojny o miejsce w zespole w przyszłym sezonie. To był jego pierwszy rok wypożyczenia i, mimo że początkowo zakładano wypożyczenie na dwa lata, to teraz okazało się, że w rzeczywistości było to wypożyczenie jednoroczne z opcją przedłużenia o kolejny rok, czego Barcelona nie wykona. Zawodnik powinien porozmawiać teraz z Boca Juniors, jego macierzystym klubem, aby dowiedzieć się jak czeka go przyszłość.

W minionym sezonie Sergio Araujo rozegrał 34 mecze dla Barçy B. Na boisku spędził 1 517 minut, zdobył siedem goli, otrzymał pięć żółtych kartek i żadnej czerwonej. Był trzecim zawodnikiem z największą liczbą występów i czwartym najlepszym strzelcem – po Deulofeu, Luisie Alberto i Rafinhi. Tej trójki również zabraknie w przyszłym sezonie.

Najbardziej pamiętnym meczem Sergio Araujo było spotkanie z Castillą. Na wypełnionym po brzegi Mini Estadi Argentyńczyk był najlepszym zawodnikiem na boisku i popisał się zdobyciem dwóch goli.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB