18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.21min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago Silva mógłby zmniejszyć zarobki, aby przejść do Barçy

Thiago Silva mógłby zmniejszyć zarobki, aby przejść do Barçy

Thiago Silva nie jest jeszcze całkowicie skreślony jako potencjalny nowy zawodnik Barçy. Mimo że ostatnie doniesienia informują o braku porozumienia w sprawie jego transferu z powodu kwoty odstępnego i pensji zawodnika, jego agent, Fernando Tonietto, przyznał ostatnio, że „istnieje możliwość”, że jego klient będzie mógł obniżyć swoje zarobki, aby przejść do FC Barcelony.

Sam Thiago Silva w wypowiedzi dla Sky Italia wyraził zawód sprawą Ancelottiego: „Zawsze rozmawiałem z Ancelottim i do Paryża przyszedłem ze względu na niego i Leonardo. Jestem zawiedziony jego sytuacją. Mam nadzieję, że wszytkie strony szybko osiągną porozumienie”.

Brazylijczyk określił tę sytuację jako „trudną dla wszystkich, także zawodników”. Po tych słowach jeszcze większej wagi nabrała wypowiedź Toniettego, który powiedział dla Tuttomercato, że zawodnik może zdecydować się na obniżenie zarobków, aby transfer doszedł do skutku.

„Czy Thiago będzie w stanie zmniejszyć swoje wynagrodzenie, aby przejść do Barçy? Jest taka możliwość”, powiedział Włoch. Jednak sam Tonietto uciął wszelkie spekulacje mówiąc, że jego klient „będzie kontynuował swoją karierę we Francji z Carlo Ancelottim, czy bez niego”.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/06/thiago-silva-moglby-zmniejszyc-zarobki-aby-przejsc-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.