Unzué: Ter Stegen ma wielkie możliwości

Unzué: Ter Stegen ma wielkie możliwości

Były trener bramkarzy FC Barcelony, Juan Carlos Unzué, wypowiedział się dla Esports COPE na temat dwóch golkiperów: Marca-André Ter Stegena oraz Pepe Reiny.

 

„Ter Stegen zaadaptowałby się w klubie. Świetnie gra nogami, także z dala od bramki, kiedy obrona jest ustawiona wysoko. Ma wielkie możliwości i wciąż jest bardzo młody. Trudno będzie zastąpić obecnego bramkarza. Będą musieli podjąć odważną decyzję, nowy portero nie może się bać drużyny. Prawda jest taka, że przyjdzie do silnej ekipy”.

 

Unzué nie wie, kiedy odejdzie Valdés. Czy odnowi kontrakt, czy odejdzie w następne lato, czy opuści klub teraz. „Myślę, że Valdés i Barcelona dojdą do konsensusu. Nie sądzę, żeby któraś ze stron rozgrywała coś na siłę”, powiedział.

 

O Reinie dodał, że „ma warunki, by grać w klubie i nie będzie miał problemu z dostosowaniem, ale nie jest młody, a tu potrzeba długoterminowych inwestycji”.

 

Unzué stwierdził też, że nie wyklucza powrotu do Barcelony, a na pytanie o Bayern Monachium odpowiedział, że „Jeśli Guardiola by się ze mną skontaktował, to poszedłbym tam. To musi być ciekawe przeżycie”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

 

 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB