31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.27min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Valdés: Został mi jeszcze rok w Barçy i jestem z tego szczęśliwy

Valdés: Został mi jeszcze rok w Barçy i jestem z tego szczęśliwy

Víctor Valdés potwierdził swoją decyzję o nie przedłużaniu kontraktu z Barçą, jednocześnie nadal chce wypełnić umowę, która obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku.

 

Bramkarz Barçy, Víctor Valdés, ponownie stwierdził, że nie przedłuży umowy z klubem i powiedział, iż w czwartek prezydent Sandro Rosell tylko potwierdził to, co ogłosił już w styczniu.

 

„Nie mam do dodania nic innego, to samo powiedziałem już w styczniu”, mówił bramkarz, który obecnie znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii w Brazylii przed Pucharem Konfederacji. Od tego czasu nie zamierzałem odnawiać umowy, ale jestem wdzięczny Barçy za propozycję nowego kontraktu”.

 

Golkiper przyznał, że jest „spokojny i pewny siebie” oraz dodał, że „nie ma żadnych nowości” w sprawie jego przyszłości. „Został mi jeszcze rok w Barçy i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu”.

 

Valdés wypowiedział się również na temat nowego gracza Barçy, Brazylijczyka Neymara. „Barça musi sprowadzać najlepszych zawodników świata”, powiedział na temat transferu. „Bardzo się cieszę, że będę mógł dzielić z nim szatnię Barçy”. Victor dodał: „witamy go z otwartymi ramionami. Może nauczyć się tutaj wielu dobrych rzeczy”.

 

Źródło: Sport.es

 

mainXX:/2013/06/valdes-zostal-mi-jeszcze-rok-w-barcy-i-jestem-z-tego-szczesliwy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.