3dn.15godz.50min.
11.33 X5.25 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zwycięski początek Neymara i Alvesa w Pucharze Konfederacji

Brazylia pokonała Japonię 3-0 w meczu otwarcia Pucharu Konfederacji. Brazylijczycy, którzy wraz z Hiszpanią są faworytami do zwycięstwa w turnieju, znajdują się na szczycie tabeli Grupy A z trzema punktami.

Już w trzeciej minucie meczu Neymar wykorzystał podanie Freda i umieścił piłkę w bramce. Ten gol szaleńczo ucieszył 70 000 widzów na stadionie i przerwał złą passę gracza dziewięciu meczów bez strzelonej bramki dla Brazylii.

Neymar zachwycił kibiców

Neymar był bardzo aktywny przez cały mecz. Doskonale rozumiał się w ataku z Fredem i Hulkiem oraz popisywał się świetnym dryblingiem ku wielkiej radości fanów aż do momentu, gdy został w 73. minucie zmieniony przez Lucasa.

Podanie Alvesa i gol Paulinho

Dani Alves miał swój udział przy drugim golu dla Brazylii. Na początku drugiej połowy zagrał piłkę w pole karne, a Paulinho skierował ją do bramki. W ciągu całego meczu obrońca był solidny w obronie i szybko przemieszczał się do przodu, aby pomagać kolegom w ataku.

Następnym rywalem Brazylii będzie Meksyk. Mecz odbędzie się 19 czerwca o godzinie 21.00.

Brazylia: Julio César, Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo, Fred (Jo), Neymar (Lucas), Oscar, Luiz Gustavo, Paulinho and Hulk (Hernanes).

Japonia: Kawashima, Honda (Inui), Nagamoto, Uchida, Endo (Hosogai), Kiyotake (Maeda), Okazaki, Kagawa, Konno, Hasebe and Yoshida.

Gole: 1-0, Neymar (min. 3); 2-0, Paulinho (min. 48); 3-0, Jo (min. 93).

Źródło: FCBarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/06/zwycieski-poczatek-neymara-i-alvesa-w-pucharze-konfederacji/