Dwaj Brazylijczycy grajacy w barwach FC Barcelony, Dani Alves i Neymar, zostali powołani na towarzyskie spotkanie swojej reprezentacji narodowej, która zagra 14 sierpnia przeciwko Szwajcarii.
Ten mecz towarzyski będzie pierwszym spotkaniem jakie reprezentacja Brazylii rozegra odkąd w czerwcu wygrała Puchar Konfederacji pokonując w finale Hiszpanię.
Jak można się było spodziewać, Thiago Silva i David Luiz także zostali wpisani na listę powołań. Przypomnijmy, że obaj zawodnicy są łączeni z FC Barceloną, która nadal szuka uzupełnień na środek obrony. Nowością na liscie powołanych zawodników jest natomiast Maxwell.
Warto zaznaczyć, że mecz Szwajcaria – Brazylia odbędzie się zaledwie na trzy dni przed rozpoczęciem sezonu ligowego w Hiszpanii, który startuje 17 sierpnia.
Źródłó: Sport.es