1dn.21godz.23min.

Barça B rozpoczyna od zwycięstwa

Barça B wygrała swój pierwszy mecz w presezonie. Drużyna prowadzona przez Eusebio Sacristána pokonała l”Escala 2-0 w meczu, który został przerwany po 74 minutach z powodu burzowej pogody. W pierwszej połowie, dwie bramki Joana Romána wyprowadziły Dumę Katalonii na prowadzenie. Na boisku pojawiło się 20 zawodników Barçy B zanim gra została przerwana.

Joan Román trafia

Eusebio w pierwszym składzie wystawił Masipa, Gómeza, Planasa, Joana Romána, Bagnacka, Sampera, Babunskiego, Ayalę, Quintillę, Miguela Maza i Daniego Nieto. Duma Katalonii, ubrana w stroje wyjazdowe, trafiła na początku meczu i pod koniec pierwszej połowy spotkania. Pierwsza bramka padła po silnym strzale, a druga po dobrym dośrodkowaniu Miguela Mazy z lewej strony.

Dziewięć zmian po przerwie

Eusebio wprowadził dziewięć zmian po pierwszej połowie. Bañuz, Patric, Robert Costa, Gafarot, Ilie, Calvet, Espinosa, Dongou i Kiko pojawili się na boisku. Tylko Bagnack i Miguel Maza pozostali na murawie z zawodników grających w pierwszej połowy. Barça B kontynuowała dominację w drugiej połowie i byli bliscy zdobycia trzeciej bramki, jednak strzał Kiko był niecelny.

Koniec meczu był nietypowy. Z powodu ulewy zawodnicy byli całkowicie przemoknięci i udało im się przekonać sędziego do przerwania meczu w 74. minucie. Pomimo niesprzyjającej pogody Barça B pokazała, że są na właściwej drodze po czterech dniach treningów.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2013/07/barca-b-rozpoczyna-od-zwyciestwa/