Barça przygotowała 29 milionów na Luiza

Barça przygotowała 29 milionów na Luiza

W Wielkiej Brytanii mówi się o tym, że FC Barcelona szykuje pierwszą ofertę za brazylijskiego obrońcę Chelsea. Ma to być kwota opiewająca na 29 milionów euro.

 

David Luiz jest osobą, o której coraz częściej słyszy się, gdy mowa o kandydacie na nowe wzmocnienie linii obrony w Barcelonie. Według portalu goal.com, Duma Katalonii planuje wyłożyć na piłkarza 25 milionów funtów, czyli nieco ponad 29 milionów euro. Nadmieniono także, iż negocjacje zostały już rozpoczęte.

 

Oficjalnie sytuacja jest taka sama od tygodni. Od samego początku najbardziej pożądanym przez sztab techniczny piłkarzem był Thiago Silva. Był on pewnikiem dla Tito Vilanovy, który po swoim odejściu przyznał jednak, że klub miał na oku jeszcze innych zawodników wobec wysokiej kwoty transferowej podawanej przez PSG.

 

Wraz z przybyciem do klubu trenera Martino na tapetę wrócił David Luiz, który zaimponował mu swoją dobrą formą podczas Pucharu Konfederacji. Odegrał kluczową rolę w grze destrukcyjnej i znacząco przyczynił się do zwycięstwa w turnieju swojej reprezentacji.

 

W Anglii mówi się, że Barcelona stara się o 26-letniego Luiza, który na ten moment, pomimo poprzednich plotek, nie jest kompletnie niezbędny José Mourinho. Co więcej, te same źródła podają o zainteresowaniu Mourinho 18-letnim obrońcą Botafogo – Dorią.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB