31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.40min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça zainteresowana Suárezem

Barça zainteresowana Suárezem

Jednym z piłkarzy, którzy nabrali najwięcej doświadczenia na Mistrzostwach Świata U-20 w Turcji jest Denis Suárez. Nie uszło to uwadze FC Barcelony, która jest świadoma faktu, iż ten młody piłkarz Manchesteru City może w przyszłości idealnie wpasować się w filozofię klubu.

 

Sztab szkoleniowy Dumy Katalonii szuka u pomocników głównie dobrej jakości gry z piłką przy nodze, dobrego podania i świetnego strzału z dystansu, dzięki czemu wzmocniona zostałaby strefa tworzenia akcji. Jest ona kluczowa w grze Barcelony.

 

Klub zaproponował młodemu pomocnikowi rok gry w rezerwach, a następnie trzyletnią grę w pierwszej drużynie. Tym sposobem Barça pokazała swoje zaufanie dla jednego z najbardziej obiecujących zawodników w hiszpańskim futbolu.

 

Denis posiada jeszcze roczny kontrakt z Manchesterem, więc Katalończycy musieliby zainwestować w Hiszpana, ale nie stanowi to dla nich żadnej przeszkody.

 

Były pomocnik Celty był jednym z piłkarzy, o których było dość głośno na rynku transferowym jeszcze zanim zainteresowała się nim FC Barcelona. O jego wypożyczenie pytały już wcześniej takie kluby jak: Valencia, Espanyol, Sevilla, Granada i Celta.

 

Źródło: Marca.com

 

mainXX:/2013/07/barca-zainteresowana-suarezem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.