24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
23dn.11godz.21min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cuenca może zostać w Ajaxie

Cuenca może zostać w Ajaxie

Isaac Cuenca jeszcze nie wie, gdzie będzie występował w przyszłym sezonie, choć czuje, że nie będzie częścią pierwszego zespołu Barçy.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że Barça wynegocjuje z Ajaxem kolejne wypożyczenie. W takim przypadku Cuenca mógłby stworzyć duet w ataku z innym byłym zawodnikiem Barçy – Bojanem Krkiciem, który podpisał roczną umowę na wypożyczenie do klubu z Amsterdamu. Sam zawodnik stwierdził również w jednym z wywiadów, że „nikt nie rozmawiał ze mną, ale najprawdopodobniej zostanę wypożyczony lub odejdę.”

 

Cuenca odszedł do Holandii 31 stycznia w celu poszukiwania minut. W Ajaxie jednak wystąpił tylko w dwóch meczach w tym roku. Mimo tego, holenderski klub jest zainteresowany dalszymi usługami Hiszpana i chciałby wiedzieć, jakie warunki powinien spełnić, aby wynegocjować przedłużenie wypożyczenia bez opcji wykupu, tak jak miało to miejsce podczas pierwszej umowy.

 

Jeśli Cuenca dobrze prezentowałby się w Ajaxie, mógłby po raz pierwszy zagrać na jednym boisku z Bojanem, ponieważ, gdy Isaac dołączył do pierwszej drużyny Guardioli, drugi z napastników odszedł do Romy.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.