01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-6godz.-43min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejne wzmocnienia Barçy

Kolejne wzmocnienia Barçy

Kataloński klub już niedługo zacznie sporządzać nowe umowy dla niektórych zawodników z pierwszego zespołu. Na pierwszy ogień pójdą Iniesta, Busquets i Piqué.


Aktualnie zarząd FC Barcelony jest skupiony na sprzedaży i kupnie zawodników podczas letniego okienka transferowego, ale Zubizarreta, Bartomeu i Sanllehí mają już w planie przedłużenie kontraktów z Andrésem Iniestą, Sergio Busquetsem i Gerardem Piqué.

 

Kontrakty tych zawodników ważne są do 2015 roku i na razie priorytetem jest dobre przygotowanie się do nadchodzącego sezonu. Jest to też jakiś sygnał, że Barcelona przedłuży kontrakty z zawodnikami dwa lata przed ich upływem. Iniesta (29 lat), Busquets (24) i Piqué (26) dostaną do ręki umowy, które będą obowiązywać do 2018 roku, ma to też na celu zapobiegnięciu takich sytuacji, jak w przypadku Víctora Valdésa.

 

Klub nie chce też, aby wspomniana trójka nie czuła się zapomniana i zarząd poinformował już agentów piłkarzy (Ramon Sostres, Josep Maria Orobitg i Arturo Canales), że do rozmów nad nowymi kontraktami usiądą, gdy skończy się okienko transferowe, a rozpocznie się sezon. Nie oznacza to jednak, że negocjacje będą bardzo proste.

 

Iniesta regularnie znajduje się na podium przy wyborze zdobywcy Złotej Piłki, Busquets jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie, a Piqué jest jednym z liderów drużyny. Nie ma wątpliwości, że ci zawodnicy muszą pozostać w Barcelonie, tak jak Leo Messi, który już dawno przedłużył swoją umowę.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/07/kolejne-wzmocnienia-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.