25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.43min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Martína Montoyi

Konferencja prasowa Martína Montoyi

Martín Montoya pojawił się dziś na konferencji prasowej po porannym treningu. Prawy obrońca FC Barcelony jest optymistą, jeśli chodzi o przyszły sezon, a także swoją rolę w drużynie.


Katalończyk to drugi zawodnik Dumy Katalonii, który pojawił się na konferencji prasowej w sezonie 2013/2014. Montoya ma także swoje własne cele na nadchodzący sezon. „Chcę być zagrożeniem dla Daniego Alvesa i każdego dnia walczyć o miejsce w składzie. Nie będzie łatwo, ale ciężką pracą i z dobrym podejściem myślę, że uda mi się wywalczyć trochę minut”, powiedział Montoya.

 

„Jestem bardzo szczęśliwy z szans, które otrzymywałem w poprzednim sezonie. Wydaje mi się, że dobrze się prezentowałem, trzeba pracować, aby wywalczyć sobie miejsce”, dodał. Stała pozycja w reprezentacji nie jest na razie jego priorytetem, na razie liczy się klub, dlatego „nie myślę o odejściu. Skupiam się na Barcelonie i chcę tu zostać jeszcze przez długi czas”.

 

Od Thiago do Sergi Roberto

 

Obrońca powiedział kilka słów na temat odejścia Thiago Alcántary oraz możliwości zastąpienia go przez młodych graczy ze szkółki. „Wiemy, że Thiago będzie w przyszłości jednym z najlepszych na świecie i wiemy, że opuścił nas wielki gracz. Tak zadecydował, ale jest kolejny zawodnik, który będzie gwiazdą – Sergi Roberto. Mam nadzieję, że to będzie w przyszłości gwiazda linii pomocy w FC Barcelonie”. Montoya odniósł się także do całej szkółki, bez konkretów. „Wciąż szkoleni są nowi piłkarze, którzy zasilają drużynę. Jest ich dużo w pierwszym czy drugim zespole, ale trzeba też pamiętać, że konkurencja jest ogromna. Jedni zostają, a inni potrzebują więcej gry i odchodzą”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/07/konferencja-prasowa-martina-montoyi180713/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.