16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.16min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Málaga chce wypożyczenia Afellaya

Málaga chce wypożyczenia Afellaya

Reprezentant Holandii – Ibrahim Afellay nie znajdował się w planach Tito Vilanovy. Teraz jednak nowy trener ma zamiar spotkać się z zawodnikami i sam ocenić, z kim chce współpracować w przyszłości.


Gerardo Martino na swojej pierwszej konferencji prasowej powiedział, że chce „współpracować z tymi, którzy należą do pierwszego zespołu.” Jednak przypadkiem Afellaya jest coraz bardziej zainteresowana Málaga, która chce zapełnić lukę po odejściu Baptisty. Hiszpański klub oferuje Holendrowi opcję wypożyczenia. Barcelona dobrze zna te zamiary, ale nie chce przekazywać żadnych informacji do czasu decyzji Martino.

Afellay to gracz, który jest ceniony za swoją wszechstronność w środku pola. Może on występować na lewym skrzydle, a także tuż za napastnikiem. Máladze bardzo przydałby się zawodnik o takim profilu.

 

Choć Duda bardzo dobrze prezentuje się na lewym skrzydle, a trener Schuster jest zadowolony z jego pracy, to chce wprowadzić trochę konkurencji na boisku. Na transferach Pedro Moralesa (rok temu przebywającego na wypożyczeniu w Máladze) i Bobley’a Andersona, którzy mieli zastąpić Isco i Joaquína, klub nie chce zakończyć tegorocznych operacji. Afellay wydaje się być najlepiej przygotowanym zawodnikiem do kolejnego wzmocnienia hiszpańskiego klubu. Wszystko jednak zależy od decyzji Barçy, a przede wszystkim jej nowego trenera – Taty Martino, który będzie miał decydujący głos w tej sprawie. W każdym razie Málaga czeka.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/07/malaga-chce-wypozyczenia-afellaya/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.