Nie ma porozumienia Bayernu z Barceloną

Nie ma porozumienia Bayernu z Barceloną

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium, Matthias Sammer, zaprzeczył, że klub z Bawarii już porozumiał się z FC Barceloną w sprawie pozyskania Thiago Alcântary.


„Dlaczego nie będziemy nic o tym mówić, skoro wszystko już jest podpisane? Sprawa jest prosta, bo nic nie zostało jeszcze uzgodnione”, powiedział Sammer dla niemieckiego Bilda, gdy został zapytany o kontrakt Thiago, który rzekomo miał już zostać podpisany. Dyrektor sportowy klubu z Bawarii musi teraz prostować wszystkie plotki, które zaogniły się jeszcze bardziej, gdy Pep Guardiola oznajmił, że chciałby mieć Thiago w swojej drużynie.

 

Gazety wciąż cytują samego zawodnika, który powiedział, że zamierza opuścić stolicę Katalonii i odejść do Bayernu. Jutro FC Barcelona rozpoczyna presezon i Hiszpan ma wziąć w nim udział, jak zapowiadał Toni Freixa. Dlatego do ostatecznej decyzji brakuje już bardzo niewiele.

 

Na koniec Matthias Sammer został zapytany o sposób pracy Guardioli, a także o to, że media śledzą każdy krok i ruch Katalończyka. „Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić cokolwiek. Pozostaję rozsądny i rozważny, ale imponuje mi, z jaką pasją Pep podchodzi do futbolu. To jego obsesja”, zakończył.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB