21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.27min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowi członkowie sztabu szkoleniowego

Nowi członkowie sztabu szkoleniowego

Na razie wychodzi na to, że bardziej FC Barcelona wzmacnia się, jeśli chodzi o sztab szkoleniowy, a nie kadrę zawodników. Do Tito Vilanovy dołączyli przed sezonem Rubi, Jordi Melero i Jaume Torras.


Barça dokonała wzmocnień w sztabie szkoleniowym w osobie trzech asystentów. Są to: Joan Francesc Ferrer, znany jako ‘Rubi’, Jordi Melero i Jaume Torras.

 

Rubi to były trener Girony i będzie bezpośrednim asystentem Vilanovy obok Jordiego Roury. „Moją intencją było włączenie Rubiego już w poprzednim sezonie. Znam go bardzo dobrze, jest typem człowieka, który może sprawić, że będziemy lepsi. Będzie nam pomagał w analizie gry rywali, wcześniej spędzałem przy tym sporo czasu, a teraz będą mógł być częściej z drużyną”, powiedział Vilanova.

 

Natomiast Torras i Melero będą odpowiedzialni za skauting. Jaume Torras (ur. 7.10.1968 w Vic) grał w La Masíi przez trzy sezony (1986-1989). Był bramkarzem w Juvenil A przez dwa lata, a następnie został wypożyczony do Igualady. Później grał dla Manlleu, Sant Andreu oraz Cartageny. Już w roli trenera prowadził Manlleu (gdzie był także dyrektorem technicznym w poprzednim sezonie), Vilassar de Mar i Cornellę.

 

Dla Jordiego Melero (ur. 6.06.1972 w Olot) to będzie już czwarty sezon w Dumie Katalonii. Do tej pory był w sekretariacie technicznym i pracował jako obserwator europejskiego rynku. Jako zawodnik grał dla Girony, Tarragony, Figueres i L’Hospitalet. W sezonie 2009/2010 był w Gironie, gdzie pełnił rolę drugiego trenera.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/07/nowi-czlonkowie-sztabu-szkoleniowego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.