01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-18godz.-12min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Opcje wypożyczenia dla Deulofeu i Rafinhi

Opcje wypożyczenia dla Deulofeu i Rafinhi

Przyszłość Gerarda Deulofeu i Rafinhi zostanie poznana w najbliższych dniach. Jest to prognoza ludzi zajmujących się sportem w FC Barcelonie, którzy przyznają że negocjacje zmierzają ku końcowi.


Gerardowi bliżej do Premier League, choć dostał równie atrakcyjne oferty z Bundesligi, co z Primiera División.

Valencia oraz Sevilla złożyły ofertę za zawodnika, ale bez powodzenia, ponieważ klub poradził zawodnikowi poszukiwać zespołu, w którym będzie mu najbliżej do Barçy.

W związku z tym, grono zainteresowanych klubów zmniejszyło się i pozostały tylko takie drużyny, jak: Tottenham, Everton oraz ich sąsiedzi i arcyrywale – Liverpool.

Najlepszym kandydatem do zakontraktowania Deulofeu wydaje się być Everton, prowadzony przez katalońskiego trenera – Roberta Martíneza, który prowadził Wigan w ostatnim sezonie. Jest on dobrze znany w Premier League, nie mógł on uniknąć spadku Wigan, ale zdobył historyczny Puchar Anglii.

Obecnie Everton chciałby, idealnego technicznie dziewiętnastolatka, który pragnie się rozwijać i dużo grać. Tymczasem Rafinha jest bliski wyboru klubu, do którego uda się na wypożyczenie. Młodszy brat Thiago ma nadzieję na granie w pierwszej lidze w takich klubach jak Celta, Sevilla czy Elche.

Obaj gracze mają tego samego agenta – Ginésa Carvajala, który także troszczy się o sprawy Valdésa. Wkrótce możemy się spodziewać większej liczby informacji.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/07/opcje-wypozyczenia-dla-deulofeu-i-rafinhy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.