18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.56min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro, Tello, Song, Sergi Roberto zagrali z nowymi numerami

Pedro, Tello, Song, Sergi Roberto zagrali z nowymi numerami

Dzisiejszy mecz FC Barcelony z Bayernem Monachium był okazją do przekonania się co do tego jakie numery w zbliżającym się sezonie mogą mieć zawodnicy pierwszego zespołu FC Barcelony. Po odejściu Thiago i Villi zwolniły się dwa pożądane numery, a pierwsze roszady widzieliśmy na Allianz Arena.

Zwolnioną po Thiago jedenastkę objął Neymar, więc przed Pedro otworzyła się szansa do zaklepania sobie siódemki, którą dotychczas zarezerwowaną miał David Villa. Z takim właśnie numerem wystąpił Hiszpan w meczu z Bayernem Monachium, ale nie był on jedynym takim przypadkiem.

Siedemnastkę Pedro przejął bowiem Alex Song, który zwolnił numer 25. Z nowymi numerami wystąpili również Cristian Tello (20) i Sergi Roberto (24).

FC Barcelona nie ogłosiła jeszcze oficjalnie żadnych zmian co do numerów dla zawodników pierwszego zespołu, dlatego i na oficjalnej stronie internetowej klubu i w naszym serwisie Tello nadal widnieje z 37, Song z 25, a Pedro z 17. Możemy jednak spodziewać się, że zmiany te będą miały potwierdzenie w najbliższej przyszłości.

Źródło: Mundo Deportivo

mainXX:/2013/07/pedro-tello-song-sergi-roberto-zagrali-z-nowymi-numerami/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.