31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.7godz.39min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Silva: Tito zaprosił mnie do przejścia do Barcelony

Silva: Tito zaprosił mnie do przejścia do Barcelony

Thiago Silva ujawnił, że trener Barcelony – Tito Vilanova, próbował przekonać go do opuszczenia PSG i przejścia do Barcelony.


„Tito jest wspaniałym trenerem. Jest osobą, którą podziwiam. Po spotkaniu Ligi Mistrzów PSG z Barçą odbyłem z nim krótką rozmowę, w której zaprosił mnie do gry z jego zespołem”, powiedział Thiago Silva w wywiadzie dla katalońskiej prasy po finałowym spotkaniu Pucharu Konfederacji.

 

28-letni Brazylijczyk rok temu opuścił Milan i przeszedł do PSG, teraz zaś jest jednym z najbardziej pożądanych zawodników do wzmocnienia linii obrony Barcelony. „Nie było żadnych negocjacji. Teraz chcę się cieszyć wakacjami. W futbol nigdy nie wiesz niczego do końca, ale ja jestem szczęśliwy w PSG. Jestem bardzo spokojny. Codziennie rozmawiam z prezydentem i wiem, że ciężko jest się stąd wydostać”, przyznał.

 

„Jest trudno. Trudniej, w przeciwieństwie do poprzedniego roku, kiedy Milan chciał mnie sprzedać. Teraz PSG nie chce mnie sprzedawać i to jest zupełnie inna sytuacja. Mam nadzieję, że te niepewności zostaną rozwiane jak najszybciej”, dodał kapitan reprezentacji Brazylii.

 

Silva określił Barcelonę, w której grają Messi i Neymar jako „Dream team, najlepszy zespół na świecie.” Teraz po podpisaniu kontraktu z Neymarem, Barcelona poszukuje obrońcy, a Silva uważany jest za najlepszego kandydata.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/07/silva-tito-zaprosil-mnie-do-przejscia-do-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.