04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.16min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi piłkarzy na Allianz Arena

Wypowiedzi piłkarzy na Allianz Arena

Przedstawiamy wypowiedzi udzielone przez niektórych zawodników FC Barcelony świeżo po wczorajszym spotkaniu z Bayernem Monachium na Allianz Arena.

 

Piłkarzami, którzy udzielili krótkich wywiadów pomeczowych byli: Leo Messi, Alexis Sánchez, Marc Bartra, José Pinto oraz Sergi Gómez.

 

Messi

 

„Na szczęście moja kontuzja jest już przeszłością. Jestem w pełni zdrowy. Okropnie nie mogę doczekać się rozpoczęcia sezonu”, powiedział Argentyńczyk, który odniósł się następnie do sprawy Tito Vilanovy: „Jest nam bardzo przykro z powodu tego, co się stało, ale drużyna jest bardzo silna. Musimy dalej patrzeć przed siebie”. Na koniec wyraźnie zaprzeczył plotkom o tym, że miał coś wspólnego z zatrudnieniem nowego trenera, Gerardo Martino.

 

Alexis

 

Czilijczyk, w odróżnieniu od Messiego, udzielił wypowiedzi dotyczącej nowego trenera: „Nie mogę się doczekać kiedy go poznam. W Chile wszyscy mają o nim bardzo dobre zdanie”. Piłkarz ma też nadzieję, że utrzyma formę z końcówki poprzedniego sezonu i przyznał, że nie może doczekać się startu nowych rozgrywek tak jak Leo: „Jestem całkowicie zapatrzony na grę w przyszłym sezonie z Neymarem, Messim, Iniestą… z nimi wszystkimi! Co za świetny zespół!”.

 

Bartra

 

„To było skomplikowane spotkanie. Bayern jest obecnie w lepszej formie, niż my i było to oczywiste”.

 

„Z niecierpliwością zapatruję się na pracę z Martino”.

 

„Muszę dalej dawać z siebie 100% i próbować utrzymać swoje miejsce w wyjściowej jedenastce niezależnie od tego kto jest trenerem”.

 

Pinto

 

„Zakończyliśmy pierwsze spotkanie presezonu. Nie osiągnęliśmy pozytywnego rezultatu, ale ten mecz pomógł nam poprawić kilka błędów i wrócić nieco do formy”.

 

Sergi Gómez

 

„Mecz na Allianz to niezwykłe doświadczenie. Nie zakończył się dobrym wynikiem, ale wracamy z podniesionymi głowami”.

 

Źródło: FCBarcelona.com

mainXX:/2013/07/wypowiedzi-pilkarzy-na-allianz-arena/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.