29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.57min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

15 tysięcy widzów na dzisiejszym treningu

15 tysięcy widzów na dzisiejszym treningu

Około 15 tysięcy osób wzięło udział we wtorkowym treningu Barcelony prowadzonej przez Tatę Martino. Zawodnicy mieli okazję na zapoznanie się z murawą stadionu Rajamangala, na którym rozegrają jutrzejsze spotkanie z reprezentacją Tajlandii.

Dzisiejszy trening był pierwszym otwartym dla widzów, po tym jak pierwszy zespół przyleciał w poniedziałek do Bangkoku. Niektórzy z uczestników wykupili bilety na dzisiejszą sesję treningową. Inni dostali zaproszenia od organizatorów spotkania i sponsorów. Ponadto część kibiców otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w treningu.

Leo Messi jako ostatni opuścił boisko i był bardzo głośno żegnany przez swoich fanów, wśród których wielu miało na sobie koszulki Barçy, a inni transparenty z ciekawymi napisami, np. ‘Kocham Cię, Tello‘ czy ‘Fàbregas jest najlepszym tatą‘.

 

Poza stadionem mieszczącym 50 tysięcy widzów zostało stworzonych wiele punktów z wizerunkami zawodników. Do tych obiektów należał m.in. nadmuchiwany plac zabaw i punkty reprezentacyjne, które dodały życia miastu, które z niecierpliwością oczekuje na jutrzejsze spotkanie. Oczekuje się, że podczas jutrzejszego spotkania cały stadion będzie wypełniony.

 

Dos Santos i Tello wciąż leczą kontuzje

Jeśli chodzi o aspekt sportowy, Jonathan Dos Santos i Cristian Tello nadal kontynuują proces powrotu do zdrowia po kontuzji. Reszta grupy kontynuowała ćwiczenia, a następnie została podzielona na trzy zespoły, do których dołączyły osoby z zewnątrz i razem rozegrali spotkanie. Publiczność była bardzo wdzięczna i celebrowała wszystkie bramki, jakby to był oficjalny mecz. Nawet deszcz, który spadł pod koniec dzisiejszej sesji nie ostudził atmosfery, która panowała na trybunach.

 

Na zakończenie sesji treningowej zawodnicy rozdali publiczności swoje koszulki i piłki.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/08/15-tysiecy-widzow-na-dzisiejszym-treningu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.