25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.20min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Asia Tour 2013: Dzień drugi

Asia Tour 2013: Dzień drugi

Szalony dzień w Bangkoku po dwóch pełnych sesjach treningowych, dwoma wydarzeniami promocyjnymi i spotkanie z Fundacji FC Barcelony.

 

Dwie sesje treningowe, konferencja prasowa Taty Martino, dwa wydarzenia promocyjne, inne z kolei z Fundacji FC Barcelony i indywidualne wywiady kilku zawodników… to był bardzo pracowity dzień. Poniżej zamieszczamy podsumowanie drugiego dnia Barçy w Bangkoku.

Czerwony sznurek z dwoma obrazkami wiszący na ręce Taty Martino przedstawia na jednym z nich, ojca Ignacio, który przeprowadził się do Rosario – miasta rodzinnego Gerardo Martino – wiele lat temu. Ojciec Ignacio urodził się w Sri Lance, jest uważany za jednego z najbardziej wybitnych emigrantów Rosario.

Konferencja prasowa, indywidualne wywiady i czat informacyjny. 14 katalońskich dziennikarzy, którzy podróżowali z drużyną, spotkali się aby przyjrzeć się bliżej ideologii futbolu Taty Martino.

 

Nike zazwyczaj organizuje wydarzenia promocyjne w każdym z miast, które odwiedzą Barça podczas swojego touru. W tym wypadku, zawodnicy, którzy wzięli udział to Neymar, Adriano, Alexis i Piqué. Pozowali do zdjęć i udzielali wywiadów, aby na koniec rozdać koszulki Barçy i promować nowe buty Nike Hypervenom. Jedynym zawodnikiem, którego brakowało przy promocji obuwia był Piqué. Środkowy obrońca także nosi buty Nike, ale nie jest to model Hypervenom.

 

Podczas gdy Neymar, Adrian, Alexis i Piqué byli na wydarzeniu Nike, pozostali zawodnicy byli w hotelu, ale także byli zajęci. Xavi, Bartra, Alba i Song rozdawali autografy i pozowali do zdjęć ze sponsorami touru.

Źródło: FCBarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/08/asia-tour-2013-dzien-drugi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.