18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.7min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça oferuje 35 mln euro za Luiza

Barça oferuje 35 mln euro za Luiza

Dzisiejszy dzień może być kluczowy w sprawie transferu Davida Luiza do Barcelony. Katalończycy mają podnieść swoją ofertę do 35 mln euro, a sam zawodnik dzisiaj ma zakomunikować swojemu klubowi, iż zamierza odejść do Barçy.

Dla FC Barcelony transfer stopera jest w tej chwili priorytetem. Negocjacje między Blaugraną, a Chelsea są już faktem, jednakże José Mourinho nie chce się pozbywać Brazylijczyka. Wydaje się, że w ciągu najbliższych godzin negocjacje mogą wejść w decydującą fazę.

Daily Mail twierdzi, że zawodnik zdecydował się wykonać ruch w kierunku transferu do Barcelony. David Luiz ma dzisiaj zakomunikować Chelsea za pośrednictwem swoich agentów, iż zamierza zmienić barwy klubowe. Celem stopera jest podpisanie kontraktu z Barçą. Zmiana strategii przez piłkarza jest wywołana odrzuceniem przez Chelsea pierwszej oferty z Barcelony (20 mln euro + 5 mln zmiennych).

Gdy David Luiz poinformuje już klub o zamiarze odejścia, kolejny ruch będzie należał do Blaugrany. Mistrzowie Hiszpanii mają podnieść swoją ofertę do 35 mln euro, mimo że Chelsea oczekuje oferty o 15 mln wyższej. Determinacja samego piłkarza i jego chęć zmiany barw klubowych może spowodować, że Chelsea obniży swoje wymagania dotyczące ceny piłkarza. W takiej sytuacji Chelsea powinna pogodzić się z odejściem swojego stopera.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/08/barca-oferuje-35-mln-euro-za-luiza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.