31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
20dn.14godz.21min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc trenował z resztą zespołu

Cesc trenował z resztą zespołu

Pomocnik z Arenys po skręceniu kostki, dołączył to treningu z resztą zespołu, wraz z Pedro, który też był kontuzjowany. Leo Messi wykonywał indywidualnie specjalne ćwiczenia, które pomogą mu w powrocie po odniesionej kontuzji mięśnia czworogłowego.

 

FC Barcelona trenowała we wtorek po raz ostatni przed międzynarodowymi meczami w czwartek. Tata Martino poprowadził sesję treningową w której uczestniczyli Pedro i Cesc, obydwaj gracze wrócili z Asian Tour z kontuzjami. Zawodnik z Wysp Kanaryjskich, ze stłuczoną łydką, uczestniczył w treningu z resztą drużyny po raz drugi, podczas gdy Cesc Fàbregas, wziął w normalnej sesji treningowej po raz pierwszy od czas skręcenia kostki w Malezji. W sesji treningowej wziął także udział Bagnack z Barçy B.

 

Messi indywidualnie

 

Leo Messi był także obecny na Ciutat Esportiva, jednak miał prowadzone indywidualne zajęcia z Juanjo Brau. Mess wrócił z Rzymu, gdzie przygotowywał się do towarzyskiego meczu z reprezentacją Argentyny, aby kontynuować rekonwalescencje w związku z kontuzją mięśnia czworogłowego.

 

Źródło: FCBarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.