Cesc: W moim sercu jest tylko Barça

Cesc: W moim sercu jest tylko Barça

Cesc Fàbregas w końcu przełamał ciszę i wypowiedział się na temat plotek dotyczących jego odejścia do Manchesteru United.

 

Środkowy pomocnik jasno powiedział: „W moim sercu jest tylko Barça, to powinno wyjaśnić wszystko. Od małego moim marzeniem było odnieść sukces w FC Barcelonie. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy i nie mam zamiaru opuszczać tego klubu. Od dwóch lat nie podejmowałem rozmów dotyczących mojego przeniesienia”.

 

Na temat plotek dotyczących przeniesienia go do Manchesteru, powiedział: „Wszystko zostało wymyślone. Nigdy nie powiedziałem, że chciałbym odejść z Barçy. To jest mój klub, który kocham i czuję się w nim kochany. „Tata” powiedział mi, że jest o mnie spokojny i chce, abym został. To nie prawda, że będę renegocjował kontrakt”.

 

O swojej roli w zespole

 

„To co mam robić, staram się robić jak najlepiej, dlatego jestem w największym i najbardziej wymagającym klubie na świecie”.

 

Rozmowa z „Tatą”

 

Cesc ujawnił również, że rozmawiał z „Tatą” Martino i wie czego ma się po nim spodziewać. „To jest dla mnie jasne. Martino powiedział, że muszę bardzo ciężko pracować i jestem gotów, aby to zrobić”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB