14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.18min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc: W moim sercu jest tylko Barça

Cesc: W moim sercu jest tylko Barça

Cesc Fàbregas w końcu przełamał ciszę i wypowiedział się na temat plotek dotyczących jego odejścia do Manchesteru United.

 

Środkowy pomocnik jasno powiedział: „W moim sercu jest tylko Barça, to powinno wyjaśnić wszystko. Od małego moim marzeniem było odnieść sukces w FC Barcelonie. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy i nie mam zamiaru opuszczać tego klubu. Od dwóch lat nie podejmowałem rozmów dotyczących mojego przeniesienia”.

 

Na temat plotek dotyczących przeniesienia go do Manchesteru, powiedział: „Wszystko zostało wymyślone. Nigdy nie powiedziałem, że chciałbym odejść z Barçy. To jest mój klub, który kocham i czuję się w nim kochany. „Tata” powiedział mi, że jest o mnie spokojny i chce, abym został. To nie prawda, że będę renegocjował kontrakt”.

 

O swojej roli w zespole

 

„To co mam robić, staram się robić jak najlepiej, dlatego jestem w największym i najbardziej wymagającym klubie na świecie”.

 

Rozmowa z „Tatą”

 

Cesc ujawnił również, że rozmawiał z „Tatą” Martino i wie czego ma się po nim spodziewać. „To jest dla mnie jasne. Martino powiedział, że muszę bardzo ciężko pracować i jestem gotów, aby to zrobić”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2013/08/cesc-w-moim-sercu-jest-tylko-barca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.