24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.14godz.59min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cuenca nie chce opuszczać Barcelony

Cuenca nie chce opuszczać Barcelony

22-letni Cuenca nie chciałby opuszczać Barcelony. Zawodnik jest bardzo zdeterminowany do powrotu do gry, choć wie, że czeka go długa droga po operacji kolana, którą przeszedł w czerwcu.

Po operacji stwierdzono, że Cuenca będzie pauzował od trzech do czterech miesięcy, a w najgorszym wypadku powróci w październiku.

 

Podejście klubu jest jasne – gra w Barçy jest kosztowna, zwłaszcza dla zawodnika, który wraca po kontuzji. Dlatego zarząd najchętniej znalazłby dla tego zawodnika nowy klub, w którym mógłby kontynuować proces rekonwalescencji, a w przyszłości częściej występować na boisku.

 

Także agent piłkarza – Josep Maria Orobitg wie, że pobyt w Barçy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jednak Cuenca nie chce zmieniać swojego zdania i jasno twierdzi, że nie chce odchodzić.

 

Zawodnikiem było już zainteresowanych kilka klubów. Między innymi Ajax, gdzie Cuenca przebywał w ostatnim sezonie na wypożyczeniu, był zainteresowany transferem, a także Cardiff i kilka hiszpańskich zespołów.

 

W przyszłym tygodniu Josep Maria Orobitg będzie starał się przekonać Isaaca Cuencę do wypożyczania. Na dzień dzisiejszy Hiszpan chce zostać. Barça oczekuje jednak wypożyczenia, bo wie, że powrót do pierwszego zespołu będzie bardzo trudny.

 

Źródło: Mundo Deportivo

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.