Freixa: Transfer stopera nie jest konieczny

Freixa: Transfer stopera nie jest konieczny

Toni Freixa, rzecznik prasowy FC Barcelony pojawił się na konferencji, gdzie odniósł się do kilku spraw dotyczących pierwszego zespołu.

„Kadra jest już zamknięta, ale naszym obowiązkiem jest bycie czujnym na rynku transferowym. Nie możemy kategorycznie powiedzieć, że już nikogo nie kupimy”, powiedział na początku Freixa.

Zapytany o przybycie stopera, o którym było głośno przez całe lato, Freixa powiedział głośno i wyraźnie: „Decyzja klubu jest taka, że transfer stopera nie jest w tym momencie konieczny. Nie jesteśmy rozczarowani tym, że nie udało nam się nikogo kupić prócz Neymara. Poza tym nie można zapominać, że mamy jeszcze graczy, którzy w razie potrzeby mogą grać na pozycji stopera”.

Rzecznik wypowiedział się także na temat twardej gry rywali podczas wczorajszego meczu. „Mamy pełne zaufanie do pracy arbitrów. Szanujemy ich zasady”, oznajmił.

„Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych wyników, jakie osiąga Gerardo Martino w tym sezonie. Wygraliśmy dwa pierwsze ligowe mecze, a także zdobyliśmy Superpuchar Hiszpanii”.

Rzecznik poinformował również, że Zgromadzenie Delegatów odbędzie się 5 lub 6 października. Wówczas zostanie zatwierdzony budżet na nowy sezon, a także odbędzie się głosowanie w sprawie reformy statutu klubu, przeanalizowane zostaną także propozycje socios.

 

Źródło: Sport.es/MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB