20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.49min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jordi Alba zadowolony z pracy Martino

Jordi Alba zadowolony z pracy Martino

Zbyt wiele się nie zmieniło pod wodzą nowego szkoleniowca, ale Jordi Alba jest zadowolony z dotychczasowej pracy Gerardo Martino i udzielił dziś krótkiego wywiadu.

 

Jordi Alba rozmawiał dziś z mediami po kolejnym treningu w Bangkoku. To pierwsze tournee Katalończyka z Barçą i lewy obrońca katalońskiego klubu podkreślał, że intensywność treningów jest na takim samym poziomie, jak miałoby to miejsce w Barcelonie. „Ciężko pracujemy. Prawdą jest, że ci, którzy grali podczas Pucharu Konfederacji grali ostatnio tylko jedną połowę, ale wszyscy czują się dobrze. Trenujemy intensywnie pomimo wysokiej temperatury i wilgotności”, powiedział Alba.

 

Przybycie Taty Martino

 

Defensor Dumy Katalonii wypowiedział się również na temat pracy pod okiem nowego szkoleniowca – Gerardo Martino. „To świetny trener, który robi wiele pozytywnych rzeczy, jednakże wszystko pozostało mniej więcej niezmienione. Być może polecenia, które przekazuje są inne, ale opierają się na tym samym schemacie, który był realizowany wcześniej”, dodał.

 

Alba przekonywał także, że Neymar na pewno świetnie wpasuje się do drużyny. „Szybko wpasuje się do stylu Barçy, wydaje się być gotowy do gry”. Wspomniał także o Messim. „On jest numerem jeden na świecie i pozostanie nim tak długo, jak będzie chciał”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/08/jordi-alba-zadowolony-z-pracy-martino/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.