31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.3godz.21min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Iniesty i Piqué

Konferencja prasowa Iniesty i Piqué

Andrés Iniesta podczas konferencji prasowej wypowiedział się na temat nowego zawodnika FC Barcelony, Neymara i jego możliwościach.

 

Iniesta po przylocie do Tajlandii, gdzie wraz z resztą zawodników Barçy, został gorąco powitany, wypowiedział się na temat nowej gwiazdy presezonu.

 

„Widzę same zalety z przejścia Neymara do Barçy. Ma on wielki talent. Z pewnością pomoże nam odnieść sukces w tym sezonie. Myślę, że świetnie pasuje do naszej drużyny, w końcu jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie”, powiedział Iniesta.

 

Na konferencji prasowej padło również pytanie o odejście Cesca Fàbregasa z klubu. „Dla mnie jest on nienaruszalny”, skomentował Andrés.

 

W konferencji udział wziął również Gerard Piqué, który wypowiedział się na temat wzmocnienia centrum. Piqué sądzi, że klub potrzebuje „wyjątkowych piłkarzy”.

„Doświadczenie w grze jest niezbędne. Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto będzie doskonałym środkowym pomocnikiem, ponieważ gra naszego klubu jest wyjątkowa”, powiedział tajlandzkim mediom Piqué.

Zapytany o Cesca powiedział: „Jestem o niego spokojny. Wiem, że będzie trudno przekonać go do odejścia. Cesc chce zostać i odnieść sukces w Barçy”.

Obrońca Barcelony uważa, że Messi to najlepszy piłkarz na świecie i z roku na rok staje się coraz lepszy. „Każdego roku wydaje się, że dotarł już do granicy doskonałości, jednak on na tym nie przestaje i wciąż się rozwija. Jest najlepszy i zasługuje na największy szacunek w drużynie”, powiedział.

Na koniec skierował słowa wsparcia dla Tito Vilanovy: „Jestem pewien, że wkrótce odzyska zdrowie”, i wyjaśnił, że z nowym trenerem , Gerardo Martino, „nie doszło do radykalnych zmian”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/08/konferencja-prasowa-iniesty-i-pique/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.