3dn.2godz.50min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Neymar znalazł sposób na rywali

Wszedł na boisko w 59. minucie i w 66. strzelił gola. Neymar wpisał się na listę strzelców Barçy w Superpucharze Hiszpanii.

Brazylijczyk w ciągu 7 minut na boisku zdobył wyrównującą bramkę dla swojej nowej drużyny. „Tata” Martino jest zdania, że Neymar dużo wniesie do gry Blaugrany, potrzebuje on jednak czasu na aklimatyzację oraz wczucie się w styl gry FC Barcelony.

W pierwszej połowie można było zauważyć powagę i koncentrację Neymara, który bacznie przyglądał się z ławki rezerwowej grze rywali. Atlético Madryt swoją defensywną grą nie dawało szans Barçy na oddanie strzału, mało tego, gospodarze prowadzili 1:0 do pierwszej połowy.

W drugiej połowie w 59. minucie Neymar wszedł na boisko, zastępując Pedro i w końcu doczekał swojej szansy. Trzeba przyznać, że wykorzystał ją rewelacyjnie, bo już w 66. minucie „11” oddał strzał głową po dośrodkowaniu Alvesa, doprowadzając do remisu.

Brazylijczyk wykazywał ogromne chęci do gry i starał się stworzyć kolejne akcje. Próbował każdego indywidualnego działania, ale Barça starała się już bardziej kontrolować piłkę, niż stwarzać niebezpieczne sytuacje. W 85. minucie, po faulu na przeciwniku, Neymar zobaczył żółtą kartkę.

Wczorajsze spotkanie pokazuje, że Neymar pomoże Barçy wygrać wiele meczów.

Źródło: Sport.es

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/08/neymar-znalazl-sposob-na-rywali/