31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: To najlepszy sposób na rozpoczęcie ligi

Pedro: To najlepszy sposób na rozpoczęcie ligi

Pedro był zadowolony z pierwszego zwycięstwa swojego zespołu osiągniętego na Camp Nou w meczu przeciwko Levante, o czym mówił po zakończeniu tego spotkania.


„Jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie ligi – wspaniałe bramki i dobra gra. Przed nami bardzo długa droga, ale jeśli nadal będziemy iść po tej linii będzie dobrze. Jesteśmy w dobrej formie fizycznej i czujemy presję, którą utraciliśmy w ostatnich latach”, powiedział Pedro.

Napastnik dodał również, że dobrze mu się współpracuje z kolegami i zespołem. „Jestem zadowolony i mam nadzieję to kontynuować. Mam nadzieję, że zdobędę więcej bramek niż w ubiegłym roku i w ten sposób pomogę swojej drużynie. Jest dobrze. Liga dopiero się zaczęła. Musimy iść krok po kroku. Jeśli będziemy grać dobrze, będziemy wygrywać.”

Na temat nowego napastnika Barcelony – Neymara powiedział, że „jest to świetny zawodnik. Dopiero do nas przyszedł i jeszcze przechodzi proces adaptacji. Pokazuje swoje zalety, tak jak to robił w Brazylii.”

 

Pedro zaprzeczył również, że w lidze liczą się tylko dwa zespoły – Barcelona i Real. „To dwie ekipy bardzo silne i bardzo dobre, ale są obszary, na których bardzo trudno odnosi się zwycięstwa i trzeba iść ze spotkania na spotkanie.”

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/08/pedro-to-najlepszy-sposob-na-rozpoczecie-ligi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.