31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.19min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tello i Dos Santos trenowali z grupą

Tello i Dos Santos trenowali z grupą

Cristian Tello i Jonathan Dos Santos już dzisiaj trenowali normalnie z grupą. Jest to taki pierwszy przypadek, że wzięli udział w całym treningu, od czasu rozpoczęcia letniej trasy presezonowej.

Zarówno Tello jak i Dos Santos to zawodnicy, którzy polecieli do Malezji, choć nie wystąpili w spotkaniu z reprezentacją Tajlandii. Oznacza to, że mogą otrzymać kilka minut występu w ostatnim spotkaniu presezonu. Przypomnijmy, że napastnik zmagał się z kontuzją mięśnia dwugłowego lewego uda, a pomocnik – mięśnia czworogłowego w prawym udzie.

 

Pedro i Alba pozostali w hotelu

 

Niestety w sobotnim spotkaniu na pewno nie wystąpi Pedro. Napastnik pozostał dzisiaj w hotelu po tym jak we wczorajszym meczu z reprezentacją Tajlandii doznał stłuczenia wewnętrznego prawej łydki. W hotelu pozostał też Alba, który pracuje nad poprawą zdrowia.

22 zawodników trenowało za zamkniętymi bramami stadionu Shah Alam. Ten obiekt może pomieścić 80 tysięcy widzów i jest miejscem regularnych występów Selangoru FA. Barça natomiast rozegra swoje spotkanie na Stadionie Narodowym Bukit Jalil, który może pomieścić do 100 tysięcy kibiców.

Przed rozpoczęciem sesji treningowej zawodnicy wzięli udział we wspólnym spotkaniu Fundacji FC Barcelony i Dignity for Children.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/08/tello-i-dos-santos-trenowali-z-grupa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.