20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.49min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Crackòvia – odcinek 177

Crackòvia – odcinek 177

Zapraszamy na kolejny pełny odcinek Crackòvii – najlepszego serialu satyrycznego o tematyce piłkarskiej, który co tydzień ukazuje się na antenie katalońskiej TV3.

W najnowszym odcinku przewodnikiem widzów będzie Cristiano Ronaldo, który pociągnie wątek mniejszego posiadania piłki w meczu FC Barcelony z Rayo Vallecano. I faktycznie kilku zawodników spotka się, żeby przedyskutować obecną sytuację – Barça traci swój styl, Pinto traci flow, a najbardziej tym przejęty jest chyba Pedro. W innym ze skeczów Tata Martino i jego zastęp argentyńskich doradców pytają o zdanie Jordiego Rourę co do stylu jaki obecnie ma zespół. Porozumienie nie wydaje się być bliskie…

Nie oszczędzono też konfliktu na linii Rosell – Cruyff i przedstawiono scenkę z parkingu na Camp Nou, w której obaj panowie wzięli udział w wypadku, a Johan sprytnie naciąnął Sandro na zapłatę za szkody. W dalszej części programu Valdés wyjaśnia czemu jest taki dobry, redakcja Asa już wie, którego bramkarza będzie faworyzować, a Zubizarreta w końcu znajdzie bramkarza idealnego. Chyba.

Wideo z polskimi napisami znajdziecie poniżej. Życzymy miłego oglądania!

 Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/09/crackovia-odcinek-177/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.