04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.47min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Noty z meczu FC Barcelona – Ajax Amsterdam

Noty z meczu FC Barcelona – Ajax Amsterdam

Krótkie noty z meczu FC Barcelona – Ajax Amsterdam w Lidze Mistrzów.

 

Doskonałość

 

Poza Leo Messim, który dostarczył nam wielu emocjonujących chwil podczas spotkania z Ajaxem, na uwagę zasługuje również niezwykły i doskonały trener FC Barcelony. Gerardo Martino usłyszał wczoraj smutną wiadomość o śmierci ojca. Tata zamiast natychmiast udać się do Argentyny został ze swoim zespołem, aby spełnić swoje zobowiązania jako trener Barçy. Martino wykazał się dużym profesjonalizmem i nie zostawił swojej drużyny w tym ważnym momencie. Z całą pewnością zasługuje na szacunek, a jego znakomita postawa nie podlega żadnym wątpliwościom.

 

Zasłużeni

 

Leo Messi znowu pokazał klasę i udowodnił, że jest najlepszym piłkarzem świata. Fantastyczny hat-trick przyczynił się do wygranej. Na szczególną uwagę zasłużył również Víctor Valdés, ten hiszpański bramkarz uratował kilka razy swój klub przed stratą bramki. Obaj zawodnicy pokazali dzisiaj wysoki poziom gry i duże umiejętności.

 

Napięcie

 

Całe spotkanie trzymało w dużym napięciu. Kilka akcji rywali i gra piłkarzy Blaugrany dostarczyła wielu emocji. Mimo dużej przewagi gospodarzy, piłkarze Ajaxu starali się dorównać tempa Katalończykom i grali do samego końca. Arbiter poprowadził spotkanie bardzo dobrze, nie popełnił większych błędów, dzięki czemu przewaga FC Barcelony była przejrzysta. Barça, mimo dobrego wyniku, zaoferowała nam kilka chwil absolutnej nudy, szczególnie w pierwszej połowie.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/09/noty-z-meczu-fc-barcelona-ajax-amsterdam/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.