28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.30min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Signorini: Dobra forma Messiego na Mundialu będzie wyłącznie cudem

Signorini: Dobra forma Messiego na Mundialu będzie wyłącznie cudem

Jak wyjaśniał w czerwcu tego roku dla Mundo Deportivo, Fernando Signorini, były trener reprezentacji Argentyny, tak przypomniał i teraz, że „cudem będzie, jeżeli Leo Messi będzie w formie na Mistrzostwach Świata w Brazylii”.

 

Teraz w La Xarxa Ràdio Signorini dodał, że „zawodnik musi być szanowany, a władze muszą działać”.

 

Idąc dalej tym tematem były trener kontynuował swoją myśl: „Dlaczego Messi nie jest jeszcze kontuzjowany? Częściowo w wyniku dobrej pracy jaką wykonuje sztab medyczny FC Barcelony. Teraz jest w porządku i trzeba się tym cieszyć póki można, ponieważ obecny stan rzeczy zagraża temu wspaniałemu piłkarzowi. Terminarz jego zespołu jest zbyt napięty. Włodarze patrzą jedynie na zyski finansowe, a nie na dobro grających w ich klubach zawodników”.

 

Jego zdaniem „FIFA powinna zareagować. Tak krótka przerwa między końcem ligi i Mistrzostwami Świata jest nie do przyjęcia. Bardziej, niż o interesy powinno się dbać o człowieka”.

 

Na zakończenie dodał jeszcze, że „Leo zawsze będzie chciał grać. Jest jednak jednym z kilku najlepszych piłkarzy świata i to oni powinni pomóc w tych zmianach. Powinni stanąć i powiedzieć: w takich warunkach nie będziemy grali”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/09/signorini-dobra-forma-messiego-na-mundialu-bedzie-wylacznie-cudem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.