3dn.19godz.57min.
11.33 X5.25 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Adriano z nowym rekordem

Prawy obrońca Barcelony, Adriano, zagrał w tym sezonie w 9 meczach i zdobył 2 gole. Wystąpił w sześciu spotkaniach z rzędu i nie da się ukryć, że cieszy się zaufaniem Gerardo Martino.

Adriano Correia jest jednym z najbardziej uniwersalnych piłkarzy na świecie. Gra na prawej i lewej stronie defensywy, może być skrzydłowym, a także występował z konieczności na pozycji stopera i tam również dobrze sobie radził. Brazylijczyk gra bardzo dobrze i jest jednym z ulubionych zawodników Gerardo Martino.

28-letni gracz zagrał w ostatnich siedmiu meczach, a w sześciu od pierwszej minuty. Strzelił również dwa gole: zwycięskiego przeciwko Máladze (0:1) oraz Almeríi (0:2). Adriano zagrał w dziewięciu meczach tego sezonu, siedmiu La Liga (595 minut – 513 w pierwszym składzie) oraz dwóch Ligi Mistrzów (188 minut).

Dla Brazylijczyka to już czwarty sezon w barwach Dumy Katalonii i wygląda na to, że rola Adriano uległa zmianie i tym razem może być naprawdę ważną częścią drużyny.

Źródło: FCBarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/10/adriano-z-nowym-rekordem/