25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.22min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Balanta nową opcją Barcelony

Balanta nową opcją Barcelony

Kolumbijski obrońca aktualnie grający dla River Plate jest bez wątpienia jedną z wielkich nadziei światowego futbolu, a Barça bacznie mu się przygląda.

 
Éder Álvarez Balanta jest jedną z przyszłych opcji Barcy do wzmocnienia swoich szyków obronnych. Natomiast sam transfer bardziej możliwy jest już w styczniu, gdyż jak mówią tamtejsze gazety, klub szuka oszczędności i chce pozbyć się piłkarza, który zarabia niemałe pieniądze. Jak powiedział Daniel Passarella – trener argentyńskiego klubu – chciałby dostać za tego piłkarza sporą sumę, bo aż 50 milionów euro.

 

20-letni Balanta jest jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia w swoim kraju i w Południowej Ameryce. Wiele dużych klubów jest poważnie zainteresowanych sprowadzeniem do siebie Kolumbijczyka, wraz z Tatą Martino na czele. Jednym z jego głównych atutów jest szybkość i przewidywanie ruchów przeciwnika. W klubie z Buenos Aires młody obrońca rozegrał praktycznie cały sezon i oczywistym jest, że jego przyszłość wiąże się z przejściem do europejskiego klubu.

 

Angel Cappa, były aystent Luisa Menottiego w FC Barcelonie w 1983 roku, powiedział, że Balanta ma świetne predyspozycje. „Balanta jest obiecującym młodym obrońcą. Wychodzi przed napastników, jest szybki. Ma wszystkie cechy, aby stać się doskonałym graczem”.

 

Żródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/10/balanta-nowa-opcja-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.