Barça chce zapobiec powołaniu Messiego

Barça chce zapobiec powołaniu Messiego

Potwierdzenie kontuzji Messiego podniosło alarm także w reprezentacji Argentyny. Odliczanie do Mistrzostw Świata dobiega końca, zostało już tylko 253 dni do startu turnieju, a kontuzja kapitana reprezentacji jest nie lada bólem głowy.

 

Teraz, bardziej, niż kiedykolwiek znaczenia nabierają słowa Taty Martino nabierają znaczenia. Trener wypowiedział się na temat konieczności odpoczynku Messiego i innych jego piłkarzy, których Argentyna nieustannie powołuje do gry. „Podpisali ze mną kontrakt po to, żebym podejmował decyzje i zamierzam kontynuować podejmowanie tych dla dobra moich zawodników”, powiedział Martino po meczu z Realem Sociedad.

 

W sobotę po zwycięstwie Barcelony nad Almerią, rozpoczęła się komunikacja z Federacją Piłkarstką Argentyny. Alejandro Sabella otrzymał potwierdzenie kontuzji Messiego od sztabu medycznego Barcelony w niedzielę.

 

Wykluczenie podróży Messiego od Argentyny w celu badań lekarskich jeszcze nie nastąpiło. Sabella planował skontaktować się w poniedziałek z Barceloną w celu podjęcia decyzji dotyczącej kolejnych kroków.

 

W zależności od tego jak przebiegnie proces leczenia zostanie podjęta decyzja o tym, czy piłkarz będzie musiał lecieć do ojczyzny i brać udział w meczach przeciwko Peru i Urugwajowi, czy też będzie mógł leczyć kontuzję w klubie.

 

Źródło: Marca.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB