31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.9min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça-Espanyol: W derbach pięciu z El Clásico

Barça-Espanyol: W derbach pięciu z El Clásico

W derbach Barcelony zagra pięciu zawodników, którzy brali udział w El Clásico: Mascherano, Piqué, Iniesta, Xavi i Neymar.

 

Barça trenowała wczoraj o godzinie 13:00 w Ciutat Esportiva, do którego przeniosła się bezpośrednio z lotniska El Prat, po przylocie z Vigo. Zawodnicy przemieszczali się z między zamglonym lotniskiem Peinador, gdzie było 5 stopni a Sant Joan Despí. Zwycięzcy ze stadionu Balaídos, również Montoya (grający godzinę), regenerowali się, podczas gdy pozostali trenowali z większą intensywnością.

 

Wśród nich czwórka, która wraca do jedenastki na jutrzejszy mecz z Espanyolem: Mascherano, Xavi, Neymar oraz Iniesta, który jako jedyny z nich zagrał kilka minut przeciwko Celcie (20 minut). Piąty jest Piqué, którego nie było w Vigo, a wczoraj trenował w innych godzinach.

 

Z Valdésem, Alvesem, Busquetsem i Messim, którzy mają zapewnione miejsce oraz z Alexisem, który bardzo prawdopodobnie znajdzie się w składzie, po jego ostatnich występach, jedyna wątpliwość dotyczy bocznego lewego obrońcy, po kłopotach ze zdrowiem Adriano.

Prawdopodobny skład na jutrzejszy mecz zapowiada sie następująco: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano/Montoya; Xavi, Busquets, Iniesta; Alexis, Messi oraz Neymar.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/10/barca-espanyol-w-derbach-pieciu-z-el-clasico/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.